Ceny Na Raport Najlepsze Diety, Najbardziej Lekka Dieta

Ceny Na Raport Najlepsze Diety, Najbardziej Lekka DietaKto nie szuka diety w tym miesiącu? Jeśli decydując się schudnąć, jeść zdrowo, lub zarządzanie lub uniknąć problemów ze zdrowiem, to pomoże.

Tylko dzisiaj: najlepsze diety, amerykańskie Wiadomości i światowy raport za 2012 rok, oszacowanie od 25 różnych dietach.

I zwycięzca?

Dieta Dash (dietetyczne podejścia do stop nadciśnienie tętnicze), plan aby zapobiec wysokie ciśnienie krwi, zajęła pierwsze miejsce, najlepsze diety ogólnej kategorii.

Dalej były:

 • Lecznicze zmiany stylu życia (TLC), dietę, która jest wysoka w błonnik i nisko w Sadle, opracowany przez krajowymi instytutami zdrowia, zajęła drugie miejsce.
 • Klinika Mayo, dieta, dieta śródziemnomorska i odchudzania stawiają na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Dieta kliniki Mayo wchodzą produkty o niskiej gęstości energetycznej, takie jak owoce i warzywa, i pozwala na diecie, aby jeść więcej podczas jedzenia mniej kalorii.

Dieta śródziemnomorska zawiera całe ziarna, świeże owoce i warzywa, zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek i czerwone wino w umiarkowanych ilościach.

Jeśli худеете, koncentruje się na kontroli części, i wzywa dużą ilość owoców, warzyw, pełnych ziaren i chudych produktów mlecznych.Grupa 22 ekspertów także oceniali plany sześciu innych sposobów, takich jak najlepsza dieta cukrzyca, najlepszy komercyjny plan i prosty diety do naśladowania.

Najlepsze diety: jak korzystać z listy

“Dieta w górnej części listy są uzasadnione” – mówi David Katz, Md, mph, dyrektor-założyciel centrum badań profilaktycznych Yale university i członek grupy.

Tych, którzy są na dnie? “Szczerze mówiąc, mówimy, zalecamy, aby wybrać jeden z tych” – mówi Katz.

Dieta na dnie w ogóle lista zawiera dieta Dukana, o wysokiej zawartości białka, o niskiej zawartości tłuszczu, o niskiej zawartości węglowodanów plan, i Paleo dieta, która wzywa są jak dawni myśliwi-zbieracze, owoce, warzywa i białko zwierzęce. Diety te stawiają na ostatnim miejscu.

Jednak, jeśli pacjent zapytał go, jak wybrać z listy, Katz by powiedział: “Jesteś szefem. Jesteś w fotelu kierowcy. Możesz chodzić na zakupy. Podoba mi się idea upodmiotowienia”.

Zanim wybierzesz, pomyśl o swoim biznesie, mówi członek grupy Andrea Giancoli, RD, rzeczniczka Akademii żywienia i dietetyki. Chcesz najlepsze jeść? Schudnąć? Zapobiec lub kontrolować cukrzycę?

“Jesteśmy tak obsesją na tym, że Nowy Rok uchwały utraty wagi, tracimy z oczu ogólny obraz, – musi być zdrowy ciężar i utrzymywać zdrowego ciężar i zrobić odżywianie organizm potrzebuje” – mówi Giancoli, w Los Angeles dietetyka.

Najlepsze Diety: Inne KategorieNajlepsze Diety: Inne Kategorie

Eksperci ocenili diety w sześciu innych sposobów.

Łatwy do naśladowania:

 • Watchers Wagi
 • Jenny Craig
 • Śródziemnomorska

Najlepsze diety odchudzające:

 • Watchers Wagi
 • Umieścić na drugie miejsce były wielkim nieudacznikiem, Jenny Craig i łuck diety.

Największym przegranym skupia się na utracie wagi i obejmuje owoce, warzywa, chudy białka i produkty pełnoziarniste.

Jenny Craig jest to program komercyjny, który wykorzystuje konsultantów i kontroli części, wśród innych działań, aby pomóc ludziom schudnąć i jeść lepiej.

diety skupić się na spożywanie pokarmu roślinnego w raw lub raw państw.

Najlepsze diety, planów biznesowych:

 • Watchers Wagi
 • Jenny Craig
 • Największym Przegranym

Najlepsze diety, cukrzyca:

 • Największy frajer i kreska stawiają na pierwszym miejscu.
 • Dieta kliniki Mayo, Ornish dieta, dieta wegetariańska związane z drugim miejscem.

W Ornish dieta o bardzo niskiej zawartości tłuszczu diety dla utraty wagi i profilaktykę i naprawianie problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca.

Wegańskie dieta wyklucza mięso, ryby, drób, jaja i produkty mleczne.

Najlepsze diety dla zdrowia serca:

 • Ornish
 • TLC
 • Kreska

Najlepsze diety dla zdrowego odżywiania:

 • Kreska
 • TLC
 • Śródziemnomorska

Najlepsze Diety? Więcej PoradNajlepsze Diety? Więcej Porad

Przed tym, jak wybrać plan, zastanów się, czy będzie pasował do twojego stylu życia, Giancoli mówi. Jeśli dieta powoduje dla ciebie, aby przygotować jedzenie, zastanów się, czy lubisz lub nie znoszę tracić czasu w kuchni. Jeśli nie podoba ci się to, lub nie ma czasu, planu, który nie wymaga dużego przygotowania jedzenia, może być lepiej.

Uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat diety, zanim zanurzyć się w niej, mówi Marion Franz, Ms, RD, dietetyk Minneapolis i inny członek grupy. Kilka kluczowych pytań: jak skuteczne są ludzie, którzy po diecie? Jeśli to plan odchudzania, jak długo trzymają ciężar?

“Większość ludzi będzie pomyślne w ciągu pierwszych sześciu miesięcy [diety]” – mówi. “Prawdziwe pytanie brzmi, co się stanie za sześć miesięcy”.

Jeśli plan może pokazać wyniki długoterminowych po tym czasie, że idealnie nadaje się mówi Franz.

Myślę, że bardzo dłuższej perspektywie, mówi grupa członek St Jeor, phd, RD, profesor medycyny klinicznej na uniwersytecie stanu Nevada. W dłuższej perspektywie, mówi, często oznacza, poprzez ciągłe zmiany diety, nie zmieniając diety tylko na kilka miesięcy.

Żadna dieta nie nadaje się, mówi: “każdy ma dobre, złe i ograniczeń”.

Uncategorized

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *